DİJİTAL PORTAL

Coronavirüs sebebiyle, evden çalışmak zorunda kaldığımız bu günlerde müşterilerimizle ve çalışanlarımızla iletişimde kalmak için şüphesiz ki internetten video konferansa imkan tanıyan program arayışına girdik. Bu sebeple oluşturmuş olduğumuz dijital altyapımız ve talebinize göre zoom altyapısından da faydalanarak, etkinlik platformumuzda gerçekleştirilen canlı yayın organizasyonlarını baştan yaratılan bir markaya dönüştürüyoruz.

Web sitesi, grafik tasarım, prodüksiyon vb. alanlarda ve dijital dünyada yaratıcı çözümler sunuyoruz. Tüm bunların yanı sıra reklam fikirlerimizle birlikte, sosyal medya yönetimi de dahil olmak üzere geniş çaplı bir hizmet veriyoruz.

Belli bir sınırlamaya bağlı kalmadan, talep ettiğiniz hizmetleri değerlendirip size özel çözümler üretiyoruz. Gelişen teknolojiyle eş zamanlı olarak hem kendimizi geliştiriyor hem de tüm gelişmelerin yanına sizin fikirlerinizi dahil ederek, bizimle atacağınız ilk adımdan ulaşmak istediğiniz hedefe varıncaya kadar yanınızda olan çözüm ortağınız olmak istiyoruz.

Online toplantı, eğitim, kurs ve Webinar gibi dijital platformda gerçekleştireceğiniz etkinliklerin tamamında, kontrolü tamamen sizde olan güvenli çözümler sunmaktadır. Dijital platformun hız ve performansının iyi olması, kolay kullanım ve erişime sahip olması ve güvenli olması da sunduğumuz çözümler arasındadır.

Tüm Platformlara Uyum

Bilgisayar (Windows, Mac OS, Linux, Citrix, Horizon), tablet ve akıllı telefonlarda (iOS ve Android) yüksek performansla
çalışmaktadır.

Belge Paylaşımı

Toplantı, eğitim veya webinar sırasında bilgisayardan bir belge yüklenerek katılımcılarla paylaşılabilmesini sağlar.

Masaüstü ve Uygulama Paylaşımı

Toplantı, eğitim veya webinar sırasında masaüstünün katılımcılarla paylaşılabilmesini sağlar.

Toplantı İçinde Toplantı

Toplantı, eğitim veya webinar sırasında gruplar oluşturarak her grubun yeni bir bağımsız toplantı odasında çalışabilmesini
sağlar.

Türkçe ve Ek Dil Seçeneği

Türkçe, İngilizce, İspanyolca, Almanca, Hollandaca, İtalyanca, Fransızca, Portekizce, Japonca, Korece, Rusça, Çince gibi
seçenekler yer almaktadır.

Soru-Cevap Yönetimi

Toplantı, eğitim veya webinar sırasında katılımcıların sorularının ve yanıtların kolayca yönetilebilmesini sağlar.

Toplantı Video Kaydı

Toplantı, 1 yıl süre ile eğitim veya webinarın daha sonra izlenebilme, paylaşılabilme veya arşivlenebilme amacıyla kaydedilmesini sağlar.

Toplantı Video Saati

En az 60 dakikalık toplantı planlaması sağlar. Tüm gün süren toplantılar, eğitimler ve seminerler planlanabilmektedir.

Reklam ve Ürün Tanıtımı

Planlanacak organizasyonda ürün görselleri ve tanıtımları talebiniz üzerine toplantı ekranının sağında ve solunda yer alabilmektedir.

ODET Dijital platformunun size özel ve ekonomik çözümleri için hemen iletişime geçin!